Mailman Integration (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (18 entries)

en: delete
oc: suprimir

en: Delete
oc: Suprimir

en: Submit
oc: Sometre

en: Cancel
oc: Anullar

en: Remove
oc: Levar

en: Description
oc: Descripcion

en: Action
oc: Accion

en: Search
oc: Recercar

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: This action cannot be undone.
oc: Aquesta accion es irreversibla.

en: Name
oc: Nom

en: Back
oc: Precedent

en: Save
oc: Enregistrar

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: Are you sure you want to delete %title?
oc: Sètz segur que volètz suprimir %title ?

en: Roles
oc: Ròtles

en: The changes have been saved.
oc: Los cambiaments son estats enregistrats.

en: %title has been deleted.
oc: %title es estat suprimit.
