Mailman Integration (7.x-1.0) - en to os translation catalogue (11 entries)

en: delete
os: схаф

en: Delete
os: Аппар

en: Cancel
os: Аппар

en: Remove
os: Схаф

en: Description
os: Афыст

en: Action
os: Архайд

en: Search
os: Агуырд

en: Reset
os: Раздæрау

en: This action cannot be undone.
os: Ацы архайдæн аивæн нæй.

en: Name
os: Ном

en: Save
os: Ныффысс
