Mailman Integration (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (22 entries)

en: delete
pl: usuń

en: Delete
pl: Usuń

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Remove
pl: Usuń

en: Subscribe
pl: Subskrybuj

en: Description
pl: Opis

en: Action
pl: Akcja

en: Search
pl: Szukaj

en: Reset
pl: Resetuj

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: Name
pl: Nazwa

en: Back
pl: Wstecz

en: Save
pl: Zapisz

en: User Name
pl: Nazwa użytkownika

en: Are you sure you want to delete %title?
pl: Czy na pewno usunąć %title?

en: Roles
pl: Role

en: Add User
pl: Dodaj użytkownika

en: The changes have been saved.
pl: Zmiany zostały zapisane.

en: Delete Selected
pl: Usuń zaznaczone

en: %title has been deleted.
pl: %title został usunięty.

en: List Description
pl: Opis listy
