Mailman Integration (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (21 entries)

en: delete
pt: apagar

en: Delete
pt: Apagar

en: Submit
pt: Enviar

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Remove
pt: Remover

en: Subscribe
pt: Assinar

en: Description
pt: Descrição

en: Action
pt: Ação

en: Search
pt: Buscar

en: Reset
pt: Redefinir

en: This action cannot be undone.
pt: Esta operação não pode ser desfeita.

en: Name
pt: Nome

en: Back
pt: Voltar

en: Save
pt: Salvar

en: User Name
pt: Nome do Usuário

en: Are you sure you want to delete %title?
pt: Você tem certeza que deseja apagar %title?

en: Roles
pt: Papéis

en: Add User
pt: Adicionar Usuário

en: The changes have been saved.
pt: As alterações foram salvas.

en: Delete Selected
pt: Apagar Selecionados

en: %title has been deleted.
pt: %title foi apagado.
