Mailman Integration (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (20 entries)

en: delete
pt: eliminar

en: Delete
pt: Eliminar

en: Submit
pt: Enviar

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Remove
pt: Remover

en: Subscribe
pt: Subscrever

en: Description
pt: Descrição

en: Action
pt: Ação

en: Search
pt: Pesquisar

en: Reset
pt: Reiniciar

en: This action cannot be undone.
pt: Esta ação não pode ser desfeita.

en: Name
pt: Nome

en: Back
pt: Voltar

en: Save
pt: Guardar

en: Are you sure you want to delete %title?
pt: Tem a certeza que pretende eliminar %title?

en: Roles
pt: Grupos de utilizador

en: Add User
pt: Adicionar Utilizador

en: The changes have been saved.
pt: As alterações foram guardadas.

en: Delete Selected
pt: Elimina seleção

en: %title has been deleted.
pt: %title foi eliminado.
