Mailman Integration (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (25 entries)

en: delete
ru: удалить

en: Delete
ru: Удалить

en: Submit
ru: Отправить

en: Cancel
ru: Отмена

en: Remove
ru: Удалить

en: Subscribe
ru: Подписаться

en: Description
ru: Описание

en: Action
ru: Действие

en: Search
ru: Поиск

en: Reset
ru: Сбросить

en: This action cannot be undone.
ru: Это действие нельзя отменить.

en: Name
ru: Название

en: Back
ru: Назад

en: Save
ru: Сохранить

en: User Name
ru: Имя пользователя

en: Are you sure you want to delete %title?
ru: Вы действительно хотите удалить %title?

en: Roles
ru: Роли

en: Add User
ru: Добавить пользователя

en: The changes have been saved.
ru: Изменения сохранены.

en: Delete Selected
ru: Удалить отмеченное

en: %title has been deleted.
ru: Материал %title удален.

en: List ID
ru: Номер списка

en: List Description
ru: Описание списка

en: List Type
ru: Тип списка

en: Name/Email
ru: Имя/Email
