Mailman Integration (7.x-1.0) - en to si translation catalogue (8 entries)

en: delete
si: මකාදැමීම

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Submit
si: ඉදිරිපත් කරන්න

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Remove
si: ඉවත් කරන්න

en: Description
si: විස්තරය

en: Search
si: සොයන්න

en: Name
si: නම
