Mailman Integration (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (16 entries)

en: delete
sl: izbriši

en: Delete
sl: Izbriši

en: Submit
sl: Pošlji

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Remove
sl: Odstrani

en: Subscribe
sl: Naroči me

en: Description
sl: Opis

en: Action
sl: Akcija

en: Search
sl: Išči

en: Reset
sl: Ponastavi

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Name
sl: Ime

en: Save
sl: Shrani

en: Are you sure you want to delete %title?
sl: Ste prepričani, da želite izbrisati %title?

en: Roles
sl: Vloge

en: The changes have been saved.
sl: Spremembe so shranjene.
