Mailman Integration (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (22 entries)

en: delete
sv: radera

en: Delete
sv: Radera

en: Submit
sv: Skicka

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Remove
sv: Ta bort

en: Subscribe
sv: Prenumerera

en: Description
sv: Beskrivning

en: Action
sv: Åtgärd

en: Search
sv: Sök

en: Reset
sv: Återställ

en: This action cannot be undone.
sv: Denna åtgärd kan inte ångras.

en: Name
sv: Namn

en: Back
sv: Tillbaka

en: Save
sv: Spara

en: User Name
sv: Användarnamn

en: Email
sv: E-post

en: Are you sure you want to delete %title?
sv: Är du säker på att du vill radera %title?

en: Roles
sv: Roller

en: Add User
sv: Lägg till användare

en: The changes have been saved.
sv: Ändringarna har sparats.

en: Mailing Lists
sv: E-postlistor

en: %title has been deleted.
sv: %title har tagits bort.
