Mailman Integration (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (18 entries)

en: delete
ta: அழி

en: Delete
ta: அழி

en: Submit
ta: சமர்ப்பி

en: Cancel
ta: விலகு

en: Remove
ta: நீக்கு

en: Subscribe
ta: சந்தா சேர்

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Action
ta: செயல்

en: Search
ta: தேடல்

en: Reset
ta: மீளமை

en: This action cannot be undone.
ta: இச்செயல் மீளத் திருத்தப்பட முடியாதது.

en: Name
ta: பெயர்

en: Save
ta: சேமி

en: Email
ta: மின்னஞ்சல்

en: Are you sure you want to delete %title?
ta: %title-ஐ அழிப்பதில் உறுதியாக உள்ளீர்களா?

en: Roles
ta: பாத்திரங்கள்

en: The changes have been saved.
ta: மாற்றங்கள் சேமிக்கப்பட்டது.

en: %title has been deleted.
ta: %title அழிக்கப்பட்டது.
