Mailman Integration (7.x-1.0) - en to te translation catalogue (15 entries)

en: delete
te: తొలగించు

en: Delete
te: తొలగించు

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Remove
te: తొలిగించు

en: Description
te: వివరణ

en: Action
te: చర్య

en: Search
te: వెతుకు

en: This action cannot be undone.
te: ఈ చర్యను రద్దు చేయడం సాధ్యం కాదు.

en: Name
te: పేరు

en: Back
te: వెనక్కి

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Email
te: ఈమెయిలు

en: Roles
te: పాత్రలు

en: The changes have been saved.
te: మార్పులని భద్రపరిచాం.
