Mailman Integration (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (14 entries)

en: delete
th: ลบ

en: Delete
th: ลบ

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Remove
th: เอาออก

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Action
th: แอคชั่น

en: Search
th: ค้นหา

en: This action cannot be undone.
th: คำสั่งนี้เมื่อทำแล้วไม่สามารถย้อนได้

en: Back
th: กลับ

en: Save
th: บันทึก

en: Email
th: อีเมล

en: Are you sure you want to delete %title?
th: คุณแน่ใจว่าต้องการลบ %title?

en: The changes have been saved.
th: บันทึกการเปลี่ยนแปลงแล้ว
