Mailman Integration (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (21 entries)

en: delete
vi: xoá

en: Delete
vi: Xóa

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Remove
vi: Xoá

en: Subscribe
vi: Đăng ký

en: Description
vi: Mô tả

en: Action
vi: Thao tác

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: This action cannot be undone.
vi: Thao tác này không thể hoàn hồi.

en: Name
vi: Tên

en: Back
vi: Trở lại

en: Save
vi: Lưu

en: User Name
vi: Tên người dùng

en: Email
vi: Thư điện tử

en: Are you sure you want to delete %title?
vi: Bạn có chắc chắn muốn xóa %title?

en: Roles
vi: Vai trò

en: Add User
vi: Thêm người dùng

en: The changes have been saved.
vi: Thay đổi đã được lưu lại.

en: %title has been deleted.
vi: %title đã được xóa.
