Mailman Manager (7.x-1.0-rc1) - en to af translation catalogue (10 entries)

en: list
af: lys

en: Delete
af: Vee uit

en: Actions
af: Aksies

en: Unsubscribe
af: Beëindig intekenaarskap

en: Edit
af: Wysig

en: Name
af: Naam

en: Save
af: Stoor

en: Add
af: Voeg by

en: Roles
af: Rolle

en: archive
af: argief
