Mailman Manager (7.x-1.0-rc1) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: list
am: ዝርዝር

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Actions
am: ድርጊቶች

en: Edit
am: አርትእ

en: Name
am: ስም

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Roles
am: ሚናዎች
