Mailman Manager (7.x-1.0-rc1) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: list
ast: llista

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Actions
ast: Aiciones

en: Edit
ast: Editar

en: Name
ast: Nome

en: Save
ast: Guardar

en: Add
ast: Amestar
