Mailman Manager (7.x-1.0-rc1) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: list
bg: списък

en: Delete
bg: Изтриване

en: Actions
bg: Действия

en: Unsubscribe
bg: Прекрати абонамента

en: Edit
bg: Редактирай

en: Name
bg: Име

en: Save
bg: Запази

en: Add
bg: Добави

en: Roles
bg: Роли
