Mailman Manager (7.x-1.0-rc1) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: list
bn: তালিকা

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Name
bn: নাম

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Add
bn: যুক্ত কর

en: Roles
bn: ভূমিকা
