Mailman Manager (7.x-1.0-rc1) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: list
bo: རེའུ་མིག

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Actions
bo: བྱ་འགུལ

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Name
bo: མིང

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Add
bo: ཁ་སྣོན

en: Roles
bo: འགན་ནུས

en: or
bo: ཡང་ན
