Mailman Manager (7.x-1.0-rc1) - en to ca translation catalogue (15 entries)

en: list
ca: llista

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Actions
ca: Accions

en: Unsubscribe
ca: Cancel·la la subscripció

en: Edit
ca: Edita

en: Name
ca: Nom

en: Save
ca: Desa

en: Add
ca: Afegeix

en: Roles
ca: Rols

en: Add New
ca: Afegeix un nou

en: Visit
ca: Visita

en: or
ca: o

en: Are you sure?
ca: Esteu segur?

en: "%reqaddress" is not a valid email address
ca: "%reqaddress" no és una adreça de correu electrònic vàlida.

en: "%adminaddress" is not a valid email address
ca: "%adminaddress" no és una adreça de correu electrònic vàlida.
