Mailman Manager (7.x-1.0-rc1) - en to cs translation catalogue (13 entries)

en: list
cs: seznam

en: Delete
cs: Smazat

en: Actions
cs: Akce

en: Unsubscribe
cs: Odhlásit

en: Edit
cs: Upravit

en: Name
cs: Jméno

en: Save
cs: Uložit

en: Add
cs: Přidat

en: Roles
cs: Role

en: or
cs: nebo

en: Are you sure?
cs: Opravdu?

en: "%reqaddress" is not a valid email address
cs: "%reqaddress" není platná e-mailová adresa

en: "%adminaddress" is not a valid email address
cs: "%adminaddress" není platná e-mailová adresa
