Mailman Manager (7.x-1.0-rc1) - en to cy translation catalogue (9 entries)

en: list
cy: rhestr

en: Delete
cy: Dileu

en: Actions
cy: Gweithredoedd

en: Edit
cy: Golygu

en: Name
cy: Enw

en: Save
cy: Cadw

en: Add
cy: Ychwanegu

en: Roles
cy: Swyddogaethau

en: or
cy: neu
