Mailman Manager (7.x-1.0-rc1) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: list
da: liste

en: Delete
da: Slet

en: Actions
da: Handlinger

en: Unsubscribe
da: Opsig abonnement

en: Edit
da: Redigér

en: Name
da: Navn

en: Save
da: Gem

en: Add
da: Tilføj

en: Roles
da: Roller

en: or
da: eller

en: Are you sure?
da: Er du sikker?

en: User Id
da: Bruger-ID
