Mailman Manager (7.x-1.0-rc1) - en to el translation catalogue (12 entries)

en: list
el: λίστα

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Actions
el: Ενέργειες

en: Unsubscribe
el: Διαγραφή συνδρομής

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Name
el: Όνομα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Add
el: Προσθήκη

en: Roles
el: Ρόλοι

en: Visit
el: Επίσκεψη

en: or
el: ή

en: archive
el: αρχείο
