Mailman Manager (7.x-1.0-rc1) - en to es translation catalogue (14 entries)

en: list
es: lista

en: Delete
es: Eliminar

en: Actions
es: Acciones

en: Unsubscribe
es: Cancelar suscripción

en: Edit
es: Editar

en: Name
es: Nombre

en: Save
es: Guardar

en: Add
es: Agregar

en: Add New
es: Agregar nuevo

en: Visit
es: Visitar

en: or
es: o

en: archive
es: archivo

en: Are you sure?
es: ¿Seguro?

en: Subscriber
es: Suscriptor
