Mailman Manager (7.x-1.0-rc1) - en to et translation catalogue (13 entries)

en: list
et: nimekiri

en: Delete
et: Kustuta

en: Actions
et: Toimingud

en: Unsubscribe
et: Tühista tellimus

en: Edit
et: Muuda

en: Name
et: Nimi

en: Save
et: Salvesta

en: Add
et: Lisa

en: Roles
et: Rollid

en: or
et: või

en: Are you sure?
et: Oled sa kindel?

en: User Id
et: Kasutaja ID

en: Web Address
et: Veebiaadress
