Mailman Manager (7.x-1.0-rc1) - en to eu translation catalogue (13 entries)

en: list
eu: zerrenda

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Actions
eu: Ekintzak

en: Unsubscribe
eu: Harpidetza kendu

en: Edit
eu: Editatu

en: Name
eu: Izena

en: Save
eu: Gorde

en: Add
eu: Gehitu

en: Roles
eu: Zereginak

en: or
eu: edo

en: archive
eu: artxiboa

en: Are you sure?
eu: zihur zaude?

en: Subscriber
eu: Harpidetua
