Mailman Manager (7.x-1.0-rc1) - en to fa translation catalogue (13 entries)

en: list
fa: فهرست

en: Delete
fa: حذف

en: Actions
fa: عملکردها

en: Unsubscribe
fa: لغو اشتراک

en: Edit
fa: ویرایش

en: Name
fa: نام

en: Save
fa: ذخیره

en: Add
fa: افزودن

en: Roles
fa: نقش‌ها

en: or
fa: یا

en: archive
fa: بایگانی

en: Are you sure?
fa: آیا مطمئن هستید؟

en: Subscriber
fa: مشترک
