Mailman Manager (7.x-1.0-rc1) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: list
fi: luettelo

en: Delete
fi: Poista

en: Actions
fi: Toimenpiteet

en: Unsubscribe
fi: Peru tilaus

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Name
fi: Nimi

en: Save
fi: Tallenna

en: Add
fi: Lisää

en: Roles
fi: Käyttäjäroolit

en: or
fi: tai

en: Are you sure?
fi: Oletko varma?

en: Subscriber
fi: Tilaaja
