Mailman Manager (7.x-1.0-rc1) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: list
gl: lista

en: Delete
gl: Borrar

en: Actions
gl: Accións

en: Unsubscribe
gl: Darse de baixa

en: Edit
gl: Editar

en: Name
gl: Nome

en: Save
gl: Gardar

en: Add
gl: Engadir

en: or
gl: ou

en: archive
gl: arquivo
