Mailman Manager (7.x-1.0-rc1) - en to hu translation catalogue (17 entries)

en: list
hu: lista

en: Delete
hu: Törlés

en: Actions
hu: Műveletek

en: Unsubscribe
hu: Leiratkozás

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Name
hu: Név

en: Save
hu: Mentés

en: Add
hu: Hozzáadás

en: Roles
hu: Szerepkörök

en: Add New
hu: Új hozzáadása

en: Visit
hu: Látogatás

en: or
hu: vagy

en: archive
hu: archiválás

en: Are you sure?
hu: Biztos?

en: "%reqaddress" is not a valid email address
hu: „%reqaddress” érvénytelen email cím

en: "%adminaddress" is not a valid email address
hu: „%adminaddress” érvénytelen email cím

en: Subscriber
hu: Feliratkozó
