Mailman Manager (7.x-1.0-rc1) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: list
hy: ցուցակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Name
hy: Անուն

en: Save
hy: Պահպանել

en: Add
hy: Ավելացնել

en: Roles
hy: Դերեր
