Mailman Manager (7.x-1.0-rc1) - en to ja translation catalogue (15 entries)

en: list
ja: リスト

en: Delete
ja: 削除

en: Actions
ja: アクション

en: Unsubscribe
ja: 登録解除

en: Edit
ja: 編集

en: Name
ja: 名前

en: Save
ja: 保存

en: Add
ja: 追加

en: Roles
ja: 役割

en: Add new Mailman mailing lists.
ja: Mailmanメーリングリストを追加

en: or
ja: または

en: Are you sure?
ja: 本当に良いですか?

en: Add new mailing list
ja: メーリングリストを追加

en: User Id
ja: ユーザーID

en: Subscriber
ja: 配信者
