Mailman Manager (7.x-1.0-rc1) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: list
jv: daftar

en: Delete
jv: Busak

en: Actions
jv: Aksi

en: Edit
jv: Sunting

en: Name
jv: Jeneng

en: Save
jv: Simpen

en: Add
jv: Tambah

en: Roles
jv: Parāgā
