Mailman Manager (7.x-1.0-rc1) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: list
kk: тізім

en: Delete
kk: Өшіру

en: Actions
kk: Әрекеттер

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Name
kk: Аты

en: Save
kk: Сақтау

en: Roles
kk: Рөлдер
