Mailman Manager (7.x-1.0-rc1) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: list
km: បញ្ជី

en: Delete
km: លុប

en: Actions
km: អំពើ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Add
km: បន្ថែម

en: Roles
km: តួនាទី​
