Mailman Manager (7.x-1.0-rc1) - en to kn translation catalogue (10 entries)

en: list
kn: ಪಟ್ಟಿ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Actions
kn: ಕಾರ್ಯಗಳು

en: Unsubscribe
kn: ಚಂದಾದಾರತ್ವವನ್ನು ರದ್ದು ಮಾಡು

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Add
kn: ಸೇರಿಸು

en: Roles
kn: ಪಾತ್ರಗಳು

en: archive
kn: ಪುರವಣಿ
