Mailman Manager (7.x-1.0-rc1) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: list
mn: жагсаалт

en: Delete
mn: Устгах

en: Actions
mn: Үйлдлүүд

en: Unsubscribe
mn: Бүртгэлээс хасуулах

en: Edit
mn: Засварлах

en: Name
mn: Нэр

en: Save
mn: Хадгалах

en: Add
mn: Нэмэх

en: Roles
mn: Үүргүүд
