Mailman Manager (7.x-1.0-rc1) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: list
mr: याद्या

en: Delete
mr: मिटवा

en: Actions
mr: कृती

en: Edit
mr: संपादन

en: Name
mr: नाव

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Add
mr: समाविष्ट करा

en: Roles
mr: वर्तनमर्यादा
