Mailman Manager (7.x-1.0-rc1) - en to my translation catalogue (9 entries)

en: list
my: စာရင်း

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Actions
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Name
my: အမည်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Add
my: အသစ်ထပ်ပေါင်းပါ

en: Roles
my: အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ

en: or
my: သို့မဟုတ်
