Mailman Manager (7.x-1.0-rc1) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: list
ne: सूची

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Actions
ne: कार्यहरू

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Name
ne: नाम

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: Roles
ne: भूमिका
