Mailman Manager (7.x-1.0-rc1) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: list
nn: liste

en: Delete
nn: Slett

en: Actions
nn: Handlingar

en: Edit
nn: Rediger

en: Name
nn: Namn

en: Save
nn: Lagre

en: Roles
nn: Roller
