Mailman Manager (7.x-1.0-rc1) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: list
os: номхыгъд

en: Delete
os: Аппар

en: Actions
os: Архæйдтæ

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Name
os: Ном

en: Save
os: Ныффысс

en: Add
os: Бафтау
