Mailman Manager (7.x-1.0-rc1) - en to pa translation catalogue (7 entries)

en: list
pa: ਲਿਸਟ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Actions
pa: ਐਕਸ਼ਨ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: Roles
pa: ਰੋਲ
