Mailman Manager (7.x-1.0-rc1) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Actions
ps: چارې

en: Edit
ps: سمون

en: Name
ps: نوم

en: Add
ps: زیاتول

en: or
ps: او
