Mailman Manager (7.x-1.0-rc1) - en to pt translation catalogue (18 entries)

en: list
pt: lista

en: Delete
pt: Eliminar

en: Unsubscribe
pt: Cancelar subscrição

en: Edit
pt: Editar

en: Name
pt: Nome

en: Save
pt: Guardar

en: Add
pt: Adicionar

en: Roles
pt: Grupos de utilizador

en: Visit
pt: Visitar

en: or
pt: ou

en: archive
pt: arquivo

en: Your current email address is currently subscribed to all lists.
pt: O seu endereço de e-mail atual está inscrito em todas as listas.

en: Your mailing list subscriptions have been updated
pt: As inscrições da sua lista de e-mails foram atualizadas

en: Are you sure?
pt: Tem a certeza?

en: Commands are sent here
pt: Os comandos são enviados aqui

en: Leave empty if hidden.
pt: Deixe vazio se estiver oculto.

en: Add new mailing list
pt: Adicionar nova lista de correio

en: Subscriber
pt: Subscritor
