Mailman Manager (7.x-1.0-rc1) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: list
si: ලැයිස්තුව

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Actions
si: ක්‍රියාදාම

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Name
si: නම
