Mailman Manager (7.x-1.0-rc1) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: list
sl: seznam

en: Delete
sl: Izbriši

en: Actions
sl: Akcije

en: Unsubscribe
sl: Odjavi me

en: Edit
sl: Uredi

en: Name
sl: Ime

en: Save
sl: Shrani

en: Add
sl: Dodaj

en: Roles
sl: Vloge
