Mailman Manager (7.x-1.0-rc1) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: list
ta: பட்டியல்

en: Delete
ta: அழி

en: Actions
ta: செயல்கள்

en: Unsubscribe
ta: சந்தா விலக்க

en: Edit
ta: மாற்று

en: Name
ta: பெயர்

en: Save
ta: சேமி

en: Add
ta: சேர்

en: Roles
ta: பாத்திரங்கள்

en: or
ta: அல்லது
