Mailman Manager (7.x-1.0-rc1) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: list
te: జాబితా

en: Delete
te: తొలగించు

en: Actions
te: చర్యలు

en: Edit
te: మార్చు

en: Name
te: పేరు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Add
te: చేర్చు

en: Roles
te: పాత్రలు
